Gdzie wyrzucić opakowania po kwiatach?
Folie, celofan, wstążki oraz papier ozdobny po bukietach nie nadają się do recyklingu, dlatego powinny trafiać do pojemnika na odpady zmieszane
Pamiętajmy jednak, że same kwiaty po oddzieleniu ozdób i opakowań należy wrzucać do brązowego pojemnika na bioodpady
Segregując odpady prawidłowo, wspólnie dbamy o środowisko
i zwiększamy możliwości ich dalszego przetwarzania









